OSTATNIE INFORMACJE

Witamy,

2011-04-05 |

  Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszym serwisem internetowym, liczymy, że przedstawiona w nim oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem.

    CARCADE to firma, której główna działalność jest ukierunkowana w pomocy firmom oraz klientom indywidualnym z różnych branż zakresie podstawowych i zaawansowanych rozwiązań informatycznych.
Oferujemy kompleksową obsługę począwszy od analizy potrzeb klienta, konsultacji i projektów, poprzez wdrażanie rozwiązań i systemów skończywszy na dostawach i konfiguracji sprzętu. Oferujemy wszystkie elementy składowe nowoczesnych systemów teleinformatycznych: sprzęt, oprogramowanie, wdrożenie jak również późniejszą opiekę oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Nie zapominamy o usługach internetowych - hosting, kreacja stron WWW, systemy zarządzania treścią(CMS), aplikacje dedykowane, zakładanie kont e-mail.

    W realizacji przedsięwzięć informatycznych współpracujemy z czołowymi dostawcami technologii komputerowych informatycznych na terenie kraju. Zapewniamy tym samym rozwiązania wydajne, nowoczesne, niezawodne dostosowane do potrzeb i możliwości konkretnego odbiorcy.

 
PROMOCJE